Hakkımızda

AZİM TİCARET KOLLEKTİF ŞİRKETİ

Azim Tic. Koll. Şti. 1965 yılında Sirkeci Büyük P.T.T. karşısı Hekim Çıkmazı’nda motosiklet ve bisikletlere tel imal ederek üretim hayatına başlamıştır.
1972 yılında Topkapı Güven Sanayi'de atölye bazında üretimine devam etmiştir.
Tel üretimiyle başlayan imalatımız, 1982 yılında motosiklet ve otomotiv sektörüne Dem Plast San. (Esenler) firmamızla stop, sinyal ve aksesuar lambaları üreterek, Azim Tel Örme San. firmamız ise (Topkapı-Maltepe) motosiklet, tarım makinaları ve otomotiv sektörlerine tel imalatı yaparak ürün çeşidini sürekli geliştirmiştir.
1990 yılından itibaren Esenler-Üçyüzlü'deki kendi yerimizde birleşerek, tek noktada üretim ve satışa devam etmektedir.

Firmamız motosiklet, tarım makinaları bahçe bakım makinaları, otomotiv, deniz araçları sektörlerinde kullanılan gaz telleri, fren telleri, debriyaj telleri, vites telleri, kilometre telleri, devir telleri, jikle telleri, stop telleri, şanzıman telleri, iç teller, dış spiraller gibi bütün kumanda tellerini tam mamul olarak üretmektedir.
Ayrıca bu ve benzeri alanda üretim yapan firmalara da yarı mamul olarak istenilen özellikte ürünler temin etmektedir.
DMS markamız hızla gelişmekte ve değişmekte olan motosiklet sektörüne yönelik tel markamızdır. 46 yıllık tecrübemizi hiç taviz vermediğimiz kalite anlayışımızla birleştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz.